Новини

Омбудсман України відреагував на заяви Фаріон про «азовців» і звернувся до СБУ

Лубінець вважає такі заяви екс-депутатки дискримінацією

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до правоохоронних органів через висловлювання екс-депутатки Ірини Фаріон, яка назвала «збродом» українських військових, які говорять російською.

У своєму Telegram-каналі омбудсмен підкреслив, що у Збройних силах України служать та захищають Україну чоловіки і жінки з різних груп суспільства, різних національних спільнот, різного віросповідання та переконань, різного місця проживання тощо.

Він нагадав, що висловлювання, які напередодні поширила Фаріон, є утиском — формою дискримінації, яка заборонена чинним законодавством України.

«Особисто звернувся до відповідних органів державної влади — Національної поліції України, СБУ, Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо перевірки зазначеної інформації та вжиття відповідних заходів реагування», — повідомив Лубінець.

Уповноважений наголосив, що порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками — карається відповідно до статті 161 Кримінального кодексу України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top