Інтерв'ю

Олена Зеленська: не хочу, щоб мій чоловік залишався президентом на наступний термін

Вона розкрила плани на життя після завершення війни

Перша леді України Олена Зеленська заявила, що не хоче, щоб Володимир Зеленський балотувався на новий термін після завершення війни в країні.

Дружина президента України сказала в інтерв’ю підкасту видання Economist, що мріє про тихе сімейне щастя після війни.

Олена Зеленська висловила впевненість у кінцевій перемозі України, сказавши, що, якщо знадобиться, готова роками жити в поточному складному графіку. Але все ж після завершення війни їй би не хотілося, щоб Володимир Зеленський знову балотувався на новий термін.

У подкасті її запитали про майбутнє України після війни та плани на майбутнє її власної сім’ї.

«Наша сім’я возз’єднається. Будемо весь час жити разом з чоловіком і дітьми. Після цього візьмемо відпустку і поїдемо кудись, не знаю, все одно куди, але тільки разом. Десь на місяць», — сказала вона.

Зеленська зазначила, що вже після цього вони будуть вирішувати, що робити далі.

«Тому що я не хочу, щоб він був президентом на наступний термін. Або на два наступних терміни. Це неможливо. Можливо, нам доведеться знайти щось нове. І це буде креативна ідея», — додала перша леді.

Відповідаючи на запитання про їхні подружні стосунки, Олена сказала, що війна змінила їх обох, але вони, як і раніше, важливі та цікаві один одному.

Але поки що часу для повноцінної відпустки разом із чоловіком і дітьми немає.

«У якийсь день ми можемо зустрітися, але не в будь-який. Іноді. У якомусь таємному місці. Ми можемо іноді зустрічатися, але я не можу говорити про якусь відпустку, навіть про вікенд, який би ми провели разом», — уточнила вона.

До обрання президентом Володимир Зеленський обіцяв не йти на другий президентський термін, проте після початку війни він говорив, що не має наміру йти з посади до перемоги над Росією.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top