В Одеській ОДА повідомили, що розпочалась робота по захисту заявки Одеси як кандидата на проведення EXPO 2030 в рамках дослідницької місії Міжнародного бюро виставок.
Цими днями 22 та 23 березня українська делегація розпочала роботу в Парижі на дослідницькій місії Міжнародного бюро виставок.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679564855257-1024x768.jpg)
Команду EXPO 2030 Odesa представляють Євген Лєвєнберг — голова ГО «Громадська Рада ЕКСПО-2030 Одеса», Олександра Василенко — директор департаменту економічної дипломації МЗС України, Кирило Криволап — радник прем‘єр-міністра України та Анатолій Зирянов — радник заступника голови Одеської ОВА.
Також у форматі онлайн участь беруть заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин, партнери з комунікаційного агентства Gres Todorchuck, футурист та ідеолог концепції EXPO 2030 Odesa Леонгард Герд, представники Zaha Hadid Architects та інші.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679564846314.jpg)
Мета заходу — дослідити заявку України та досьє Одеси як міста кандидата на проведення EXPO 2030. Українська делегація презентує окремі розділи досьє, після чого відбувається дискусія та сесія питань-відповідей.
Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)