Новини

Одеська каратистка Анжеліка Терлюгіна перемогла на етапі Прем’єр-ліги у Марокко

У Марокко одеська каратистка Анжеліка Терлюга стала переможницею чергового етапу найпрестижнішого міжнародного турніру з карате – Прем’єр-ліг.

У ваговій категорії «до 55 кілограмів» Анжеліка на стадії групового етапу перемогла Франческу Каваларро з Італії (2:0) та Майю Шаєрер зі Швейцарії (9:0), у чвертьфіналі – Соню Перейра з Іспанії (рішенням суддів після нічиєї 3:3) , у півфіналі – естонку Лі Лірісман (2:1), а у фіналі розібралася з єгиптянкою Юссеф Ахлам (5:2).
У фінальному бою за рахунку 2:2 одеситці вдалося виконати свою «коронку»: ура-маваші, за який у карате нараховується «іппон» (найвища оцінка).

Таким чином, Анжеліка Терлюга знову виборола «золото» етапу Прем’єр-ліги найпрестижнішого міжнародного турніру з карате у Рабаті (Марокко).

Крім того, наша землячка продовжує підтримувати Україну та ділитися інформацією про те, що відбувається в нашій країні у всіх куточках світу.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top