Новини

Наступні місяці війни в Україні будуть важкими – Джонсон

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон написав у колонці The Mail, що наступні кілька місяців будуть важкими для Британії через російську агресію. Але він впевнений у перемозі українського народу та відновленні Великобританії.

Джонсон попередив громадян, що рахунки за енергоносії цього року будуть високими.

«Це війна Путіна коштує британським споживачам. Ось чому ваш рахунок за електроенергію подвоюється. Боюся, Путін це знає. Йому це подобається. І він хоче, щоб ми скрутилися. Він вважає, що м’яким європейським політикам не вистачить духу на боротьбу – що наступної зими ми кинемося в губку, знімемо санкції і будемо просити російські нафту і газ», — написав Джонсон.

Путін вірить, що Британія втомимося підтримувати Україну і почне непомітно заохочувати українців укласти угоду з Кремльом.

«Це було б повне божевілля. У цьому жорстокому армресборі український народ може і переможе. І Британія також», — підкреслив Борис Джонсон.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top