Новини

На Іран наклали нові санкції після атаки по Ізраїлю

иран

Сполучені Штати й Велика Британія 18 квітня спільно оголосили про санкції проти Ірану у відповідь на здійснений ним масований обстріл Ізраїлю минулими вихідними. Про це повідомило американське Міністерство фінансів.

Санкції США охопили 16 фізичних і двох юридичних осіб – усі вони пов’язані з Корпусом вартових ісламської революції (КВІР) та причетні до виробництва дронів, які Тегеран використав під час атаки на Ізраїль 13 квітня.

Додатково у чорний список США потрапили п’ять компаній, які постачають Ірану компоненти для виробництва сталі, та три дочірні компанії іранського виробника авто, що співпрацює з КВІР.

Крім того, американське Міністерство торгівлі запроваджує додаткові заходи експортного контролю, покликані обмежити доступ Ірану до мікроелектроніки, яку той використовує у виробництві зброї.

Санкції Великої Британії стосуються кількох іранських військових організацій, фізичних та юридичних осіб, причетних до іранської індустрії БПЛА та балістичних ракет.

«Ми продовжимо використовувати наші санкційні повноваження для протидії Ірану, причому подальші дії будуть оголошені в найближчі дні і тижні», – йдеться в заяві міністерки фінансів США Джанет Єллен.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top