Новини

Міністр оборони України Олексій Резніков поділився своїм баченням варіантів закінчення війни

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що війна з Росією може завершитися за одним із трьох сценаріїв:

— чергова серія «жестів доброї волі» росіян, як це було на півночі України та на острові Зміїний. Сценарій передбачає вихід України на кордони до 24 лютого, а далі, ймовірно, розпочнуться переговори щодо статусу окупованих районів Донбасу та Криму за сприяння міжнародних партнерів;

— поступова боротьба і удари по найболючіших місцях російської армії за допомогою сучасної зброї. «Ми не можемо воювати з ними за принципом»м’ясорубка на м’ясорубку». До того ж наші партнери не змогли б нас підтримати за таких обставин», — наголосив міністр;

— «парад суверенітетів» у Росії та розпад країни. «Це найдовший сценарій, але ми точно побачимо його за нашого життя», — уточнив Резніков.

Також він зазначив, що для формування гарантій безпеки Україні слід рухатись за принципом створення нових оборонних альянсів. «Ми бачимо, що завдяки «Брекзиту» Великобританія не пов’язана позиціями різних членів Євросоюзу. У нас фантастичні відносини з країнами Балтії, я аплодую нашим відносинам з Польщею, ще недавно нам говорили, що участь України у проекті «Тримор’я» неможлива, зараз це стало реальністю», – сказав Резніков.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков у ході конференції Forbes «Будуємо разом».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top