Новини

Міністр оборони Рустем Умєров анонсував зміни для військовозобов’язаних українців

Умєров розповів про пріоритети у Міноборони

Електронний військовий квиток і цифровізація ВЛК. Умєров розповів про пріоритети у Міноборони.

Міністерство оборони України планує запровадити електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників, а також цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК).

Виступаючи на засіданні Верховної Ради, глава Міноборони наголосив, що абревіатура «ВЛК» у нинішньому вигляді має піти в минуле. Тому він хоче цифровізувати всі можливі процеси, щоб зменшити ризики корупції у нашій державі.

«Усе, що можна, маємо оцифрувати. Інформація про воїна має бути в діджиталі: електронний військовий квиток, цифровізація ВЛК і шпиталів, електронний журнал, звіт для військових», – сказав він.

Окрім електронного військового квитка і цифровізації військово-лікарських комісій, Умєров також хоче впровадити і єдиний реєстр призовників.За його словами, це також сприятиме мінімізації неправомірної вигоди у військовій сфері.

Новий глава Міноборони розповів про інші пріоритети своєї команди. Серед них – нарощування можливостей та стратегічне планування потреб армії.

«Усе, що може вироблятися в Україні, має вироблятися в Україні», – заявив він, зазначивши, що військові витрати в Україні становлять уже третину від ВВП, і до кінця року Міноборони буде потрібно додаткових 250 млрд грн на грошове забезпечення.

Нагадаємо, 6 вересня парламент підтримав подання президента України Володимира Зеленського щодо призначення Умєрова на посаду міністра оборони України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top