Новини

Ми захищаємо свої інтереси, українські олігархи не керуватимуть ринком Польщі, — Моравецький

Прем’єр зазначив, що відносини між країнами зараз складні

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що не можна допустити, щоби українські олігархи керували польським ринком зерна. Він підкреслив готовність Варшави сприяти Києву у сфері логістики та експорту, але зазначив, що не допустить дестабілізувати ситуацію всередині Польщі. Про це Моравецький сказав ефірі Polsat News.

Політик підкреслив, що наразі відносини між Україною та Польщею є «напруженими» через розбіжності в питанні зернового ринку.

Моравецький наголосив, що кілька місяців тому він інформував Єврокомісію та Україну про те, що якщо ЄС не продовжить ембарго, то Польща запровадить його в односторонньому порядку.

«Ми попереджаємо Київ, щоб він не грав на тому полі, де моментально перебувають так звані російські тролі, і де провокатори тішаться розбіжностями, які були посіяні між нашими країнами», — підкреслив Моравецький.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top