Новини

Ми ніколи не побачимо Зеленського та Путіна за одним столом переговорів – Кулеба

Україна готова до мирних переговорів після того, як Росія виведе свої окупаційні війська з нашої території

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що Україна може розпочати мирні переговори з Росією після того, як окупанти покинуть територію нашої держави. Президент Зеленський ніколи не сяде за стіл переговорів із Путіним.

Про це він сказав в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera.

Переговори Києва і Москви можливі лише за умови виведення російських військ з території України.

«Путін не партнер (для переговорів – ред.). Він скоїв занадто багато дуже серйозних злочинів. Існують інші дипломатичні засоби опосередкованої боротьби. Але нам зрозуміло, що ми ніколи не зможемо побачити Путіна та Зеленського за одним столом», – сказав Кулеба.

Кулеба наголосив, що Україна готова до мирних переговорів після того, як Росія виведе свої окупаційні війська з нашої території.

«Ця мета може бути досягнута за допомогою міксу війни та дипломатії. Наші генерали займаються першим, їхнє завдання спонукати росіян до відступу і переконати, що краще говорити, ніж воювати», — наголосив глава МЗС.

Український міністр додав, що президент Зеленський ніколи не сяде за стіл переговорів із президентом Путіним.

«Є й інші дипломатичні способи вести справи побічно. Але нам зрозуміло, що ми ніколи не зможемо побачити Путіна та Зеленського за одним столом», – сказав Кулеба.

Щодо того, чи можна розпочати переговори до повного виведення військ РФ з України, Кулеба сказав, що це залежить від обставин.

«Ми не віримо росіянам на слово, ніхто при здоровому глузді не повірить. Перш ніж піти (на компроміс щодо переговорів – ред.), ми хотіли б переконатися, що він серйозний, а не черговий обман. Що росіяни потім не повернуться, щоб знову атакувати нас. Я розумію ці питання та їх логіку, але я не можу дати однозначних відповідей, тому що їх немає, на кону життя мільйонів людей», – наголосив очільник МЗС України.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, президент ОАЕ планує організувати зустріч Зеленського із Путіним.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top