Новини

Колишня очільниця податкової Одещини отримала 6 років — ВАКС

НАБУ

Вищий антикорупційний суд визнав винуватими колишню виконувачку обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталію Чеботарьову та її заступника Володимира Мосійчука у пропозиції та наданні 25 тисяч доларів неправомірної вигоди начальнику управління прокуратури Одеської області Михайлу Сербіну.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«9 листопада 2023 року за участі прокурора САП колегія суддів ВАКС оголосила вирок, яким колишніх виконувачку обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби Одеської області та її заступника визнано винуватими у пропозиції та наданні 25 тисяч доларів неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури», – інформує САП.

Чеботарьовій призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, з позбавленням 5 рангу державного службовця та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна.

Її заступнику Мосійчуку суд визначив покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням рангу державного службовця та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки з конфіскацією майна.

Вирок суду може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.

Як встановило слідство, лише за листопад 2019 року Чеботарьова разом із Мосійчуком нібито отримали від підприємців 250 тисяч доларів неправомірної вигоди. У жовтні, за даними негласних слідчих (розшукових) дій, вони розставляли на ключові посади своїх людей, щоб потім створити таку схему. Перший транш грошей підозрювана передала Сербіну 13 грудня, який зафіксували детективи НАБУ. Після чого, вона не з’являлася в Одесі протягом місяця під виглядом перебування на лікарняному.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top