Новини

Юлія Тимошенко: Наш шлях – це тотальна перемога над російською армією, а не «мирні договірняки»

Шлях до миру в Україні проходить не через чергові неприйнятні для нас «мирні угоди», а передбачає повний розгром російської армії, який неминуче призведе до падіння режиму Путіна.

Про це заявила Глава партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 3 червня, у Львові.

За її словами, зараз на замовлення кремля п’ятою колоною ведеться підривна інформаційна діяльність у європейських країнах, щоб повернути Україну до підписання мирної угоди та відстрочити надання нам статусу кандидата на членство в ЄС.

«Більш менш впевнено можу сказати, що якщо нічого екстраординарного не трапиться, то в червні ми отримаємо статус кандидата на членство в ЄС. А от розмови про «мирні угоди» – найнебезпечніша історія», – застерегла лідерка «Батьківщини».

Вона повідомила, що її участь у Конгресі Європейської народної партії та зустрічі в рамках робочої поїздки з європейськими лідерами були насамперед спрямовані на інформування топ-чиновників про неприйнятність та погрози «мирних угод» з Росії.

«Я спробувала їм пояснити, що завершення війни для України та завершення внутрішніх проблем для країн, які нас підтримують, зокрема, запровадженими санкціями, пролягає не через мирну угоду, яка фактично пролонгує війну, а лише через повний розгром російської армії, що призведе до падіння режиму путіна», – впевнена політик.

Для присутніх представників ЗМІ Юлія Тимошенко докладно пояснила, чому мирна угода, яку пропонує агресор, – це не шлях до миру, а гарантія нової війни у ​​найстисліші терміни. Угода складається з чотирьох складових: відмова від вступу до НАТО, одностороннє роззброєння України, концепція статусу Криму та Донбасу.

«Вони хочуть відібрати у нас можливість мати систему колективної безпеки, тому що вступ до НАТО – це гарантія закриття питання зазіхання на нашу територію. Також Росія хоче контролювати нашу армію, зокрема, передбачається суттєве скорочення її чисельності, а також звуження кількості та переліку зброї, якою ми можемо володіти. Такі поступки не можуть бути зроблені в жодному разі», – наголосила лідер «Батьківщини».

Щодо Криму, то, як зазначила Юлія Тимошенко, Росія пропонує вирішення цього питання відстрочити на 15 років, а щодо Донбасу пропонується 2 варіанти: чергові неприйнятні «мінські угоди», які забезпечать політичний контроль Росії над Україною, або визнання двох «незалежних республік» ДНР та ЛНР.

«Весь концепт мирних пропозицій від Росії свідчить про те, що Путін не відмовиться від своєї уявної болісної місії завоювати Україну. Тому ми маємо покладатися на силу нашої армії, яка ніким і нічим не може бути обмежена колективною системою безпеки. Все інше – утопія! — Підсумувала вона.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо забезпечення України необхідною зброєю, Юлія Тимошенко зазначила: «За графіками, які ми маємо, до кінця серпня українська армія має бути тотально оснащена зброєю стандартів НАТО. Це означає, що в цей період ми зможемо набути можливості здійснити контрнаступ такого масштабу, який зупинити агресор не буде здатним».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top