Новини

Юлія Тимошенко: Національні багатства мають залишатися власністю держави!

Юлія Тимошенко

«З-поміж дієвих законопроєктів, які сьогодні потрібні державі, на розгляд Верховної Ради виносяться й такі, що не просто насторожують, – їх неприпустимо приймати. Таким, зокрема, є законопроєкт щодо корпоратизації «Енергоатому». Депутатська фракція «Батьківщини» в парламенті добилася, щоб депутати не голосували за цей суперечливий для держави документ» — на цьому наголосила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

Політик зазначила, що в парламенті вона з колегами боролися за те, щоб не дозволити прийняти закон про корпоратизацію, бо це перший крок до приватизації, «Енергоатому».

«Це наші генеруючі електростанції, які виробляють атомну електроенергію, що є найдешевшою. Коли електроенергії немає, коли це стало першим питанням нашої безпеки, корпоратизація – це безумство», – заявила народна депутатка.

Юлія Тимошенко переконана, що багатство України, зокрема національну цінність «Енергоатом», як і в усіх країнах, які за державний кошт будували атомні електростанції, треба залишити в держаній власності.

«Наша фракція єдина в парламенті боролася за те, щоб цей законопроєкт не ухвалили. Ми підготували сотні правок і добилися свого. Але це не означає, що це питання не буде виноситися знову. Тому я привертаю увагу суспільства, що зараз, під час війни, з державного підприємства «Енергоатом» роблять акціонерне товариство, а потім цими акціями  будуть всіляко маніпулювати. Законопроєкт – жахливий, тому не можна його дозволити прийняти», – застерегла Юлія Тимошенко.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top