Експертний клуб

Юлія Тимошенко: мені одеські жінки нагадують непохитних амазонок

Згуртованість українського народу сьогодні захоплює весь світ. З перших днів волонтери по всій Україні та, зокрема, в Одеському регіоні виявляють справжні чудеса організованості. Допомогти та підтримати волонтерський рух приїхала до Одеси голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Разом із керівником Одеського обласного партосередку Олегом Радковським вони зустрілися і з представницями волонтерської команди «Жіночий отряд Хелп-Одеса».

«Більшість із них займаються волонтерською діяльністю, створюють надійний тил, забезпечують бійців та вимушених переселенців їжею, одягом, допомогою, рятують тварин. Тут кожен має власну зону відповідальності. Мені одеські жінки нагадують незламних амазонок», – розповіла в інтерв’ю ЗМІ Юлія Тимошенко.

Також Юлія Володимирівна відвідала Фонтанську громаду Одеського району та зустрілася з волонтерською асоціацією «Незламна Одещина», де щодня готують понад тисячу гарячих обідів для бійців ЗСУ та територіальної оборони.

«Я була вражена тим, що жоден волонтер не є професійним кухарем, але вони працюють без вихідних, а готують красиво та смачно, і навіть на світле свято Великодня порадували святковими стравами наших захисників», — додала Юлія Тимошенко.

Політик поспілкувалася з головою Фонтанської ОТГ Наталією Крупицею, яка розповіла про роботу в громаді щодо розміщення та підтримки вимушених переселенців: при реєстрації в ОТГ люди одразу отримують адресну допомогу – продуктові набори, ліки тощо. На сьогоднішній день в ОТГ зареєстровано 630 переселенців.

Крім того, Лідер «Батьківщини» відвідала наших захисників в Одеському військовому шпиталі та передала медустанові важливе обладнання та медикаменти.

«Ми побачили справжніх героїв із найсильнішим бойовим духом. Деякі поранені бійці потребують протезування. Як тільки їх можна буде протезувати, ми організуємо можливість виїхати в найкращі західні клініки та забезпечимо сучасними протезами. Вони обов’язково зможуть повернутися до нормального життя», — додала політик.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top