Вчора до Миколаїву прибула перша машина з питною водою, яку зібрали спільними зусиллями жителі Іванівської громади Березовського району нашої області.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220513_173531_135-1024x768.jpg?v=1652452580)
Як розповів голова ОТГ Віктор Лобач, його ініціативу підтримали у громаді, і менш ніж за тиждень першу машину було зібрано та доставлено до Миколаєва.
«Вчора вода вже була доставлена до центру Миколаєва та роздана його мешканцям. Я щиро дякую всім жителям нашої громади, нашим підприємцям, нашим зарубіжним друзям за допомогу, — розповів Віктор Лобач, — Нам допомогли не лише зібрати необхідну кількість пляшок води, а й надали автомобіль для доставки та організували безпечний супровід».
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220513_173528_557-1024x768.jpg?v=1652452607)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220513_173529_769-1024x768.jpg?v=1652452615)
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)