Новини

«Історична несправедливість щодо Палестини триває понад півстоліття», — МЗС Китаю

Китай

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї в телефонній розмові з міністром закордонних справ Саудівської Аравії Фейсалом зазначив, що «дії Ізраїлю вийшли за рамки самооборони, і він повинен серйозно прислухатися до закликів міжнародної спільноти та Генерального секретаря ООН припинити колективне покарання народу Гази».

«Саудівська Аравія глибоко стурбована поточним розвитком ситуації між Палестиною та Ізраїлем, засуджує всі напади на мирних жителів і виступає проти насильницького переселення Ізраїлем жителів Гази за межі регіону. Саудівська Аравія вважає, що якщо відповідні резолюції Ради Безпеки ООН не будуть виконані і незалежна палестинська держава не буде створена, палестинське питання не може бути вирішене справедливо найближчим», — сказав у свою чергу міністр закордонних справ Саудівської Аравії. 

Міністр Ван Ї також додав, що Китай інтенсивно спілкується з усіма сторонами, щоб просувати припинення вогню та припинення війни. 

«Китай вважає, що історична несправедливість щодо Палестини триває понад півстоліття і не може тривати далі. Усі миролюбні та справедливі країни мають висловитися та чітко вимагати якнайшвидшого впровадження «рішення про дві держави», — також наголосив міністр Ван Ї.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top