Новини

“Інфоксводоканал” турбується про безпеку своїх працівників

Аварійні бригади “Інфоксводоканалу” завжди роблять все для того, щоб вода повернулася у домівки одеситів у найкоротші терміни— працюють вдень і вночі, у спеку та у лютий мороз, під зливою, а іноді просто посеред проїжджої частини.

Йдеться не просто про некомфортні умови праці, а про реальну загрозу для життя. Адже працювати доводиться під землею — у загазованих колекторах та колодязях.

Щоб мінімізувати ризики для життя та здоров’я працівників, “Інфоксводоканал”не лише оснащує аварійно-ремонтні бригади спеціальним спорядженням, а й проводить спеціальні тренінги. Один з них, за участі фахівців Державної служби з питань праці, був проведений на спеціальному навчально-тренувальному майданчику “Інфоксводоканалу”.

Комунальники за участю фахівців відпрацювали алгоритм дій при виникненні аварійних та нестандартних ситуацій при проведенні робіт у загазованому колодязі. Під час проведення тренінгу з імітацією реальних дій працівники вдосконалили навички порятунку та надання першої допомоги колезі, який за легендою навчань знепритомнів під час проведення робіт у підземних комунікаціях.

До речі, подібного роду тренувальні заходи проводяться не вперше. Кілька років тому на базі “Інфоксводоканалу” був проведений всеукраїнський семінар-тренінг з безпечного проведення робіт у замкненому просторі. У ньому взяли участь представники 17 водоканалів країни. Фахівці аварійних служб “Інфоксводоканалу” продемонстрували високий рівень підготовки та дотримання норм з охорони праці, навики надання першої домедичної допомоги.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top