Новини

Ігнат прокоментував невідомий об’єкт у Польщі під час атаки РФ: «Україну потрібно посилити засобами ППО»

Україну потрібно посилити засобами ППО

Зафіксований у повітряному просторі Польщі непізнаний об’єкт під час чергової масованої атаки російських окупантів є ще одним сигналом для необхідності посиленням оборонних засобів України.

За словами Ігната, порушення повітряного простору під час масованих ударів росіян не є чимось новим. Він нагадав про те, як декілька місяців тому один з ударних БпЛА окупантів впав на території Румунії. Зокрема подібні випадки відбувались й на території Польщі.

«В результаті масованих атак це може траплятись. Ворог атакує приграничні території на заході (України, — ред.), тому це можливо. Це ще один сигнал нашим партнерам, щоб України посилити необхідною кількістю засобів ППО, щоб ми стали щитом між агресором і Європою. Захистили себе та захистили їх», — зауважив речник Повітряних сил.

Нагадаємо, Польща зафіксувала порушення повітряного простору непізнаним об’єктом під час чергової масованої атаки по території України. Про це повідомляє пресслужба оперативного командування Збройних сил Польщі.

«У ранкові години в повітряний простір Республіки Польща з боку кордону з Україною влетів непізнаний повітряний об’єкт, який з моменту перетину кордону і до зникнення сигналу спостерігався радіолокаційними засобами системи протиповітряної оборони країни», — пише пресслужба.

Відповідно до чинних процедур, оперативний командувач ЗС мобілізував наявні сили й засоби.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top