Новини

Єврокомісія 8 листопада схвалить початок переговорів про вступ України в ЄС — Politico

Єврокомісія опублікує свій звіт про прогрес України та інших країн-членів ЄС на шляху вступу

Єврокомісія, 8 листопада, опублікує свій звіт про прогрес України та інших країн-членів ЄС на шляху вступу. Брюссель у своєму звіті  рекомендуватиме розпочати переговори про вступ України.

Про це пише видання Politico.

У публікації зазначається, що західні країни, включаючи Німеччину, Францію, Іспанію та Португалію, посилюють тиск на необхідність реформування Євросоюзу. У той же час лідери готуються розпочати офіційні переговори щодо вступу з України та Молдови наступного місяця.

«Реформа ЄС настає лише за кілька днів до того, як Комісія опублікує свій звіт про прогрес України та інших країн, які прагнуть стати членами ЄС, 8 листопада», — пише Politico з посиланням на джерела.

Як пише видання, у цьому документі, як кажуть офіційні особи та дипломати ЄС, Брюссель рекомендуватиме розпочати переговори про вступ України та Молдови — з урахуванням «технічних» застережень, у яких країнам потрібно досягти більшого прогресу, від створення міцної та незалежної судової системи до захист прав меншин та впровадження антикорупційних заходів.

Один з французьких чиновників зауважив, що «це будуть не дрібні, а великі застереження». Крім того, видання зазначає, що прискореного вступу для Києва документом не буде передбачено.

«Не може бути прискореного шляху для будь-якої країни, яка бажає приєднатися. Як чинні, так і майбутні країни-члени ЄС повинні взяти на себе зобов’язання ретельно підготуватися до викликів, які принесе ЄС із 30+ членами», — пише видання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top