Новини

Голову Луганської ОВА Гайдая можуть призначити послом до Казахстану

Sergіy Gayday

Керівника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая можуть призначити послом у Казахстані. Проти призначення Гайдая послом до Казахстану активно виступають росіяни.

Після захоплення окупантами значної частини Луганської області очільника ОВА вирішили перевести туди, де знадобиться його досвід. Казахстан є важливою країною для розвитку відносин, оскільки має нафту, газ, озброєння та вигідний з точки зору інвестицій.

Сам Сергій Гайдай зазначив, що готовий працювати там, куди його направить Президент.

«Я, як командна людина, буду працювати там, куди мене спрямує Президент. Тим більше під час війни», – зазначив посадовець.

За інформацією ЗМІ, основним кандидатом на посаду голови Луганської ОВА нині є нардеп Максим Ткаченко, який народився і виріс в Луганську. Він є заступником голови депутатської фракції «Слуга народу», і саме Давид Арахамія, за словами джерел, просуває його на посаду голови ОВА.

Maksim Tkachenko

Максим Ткаченко до 2014 року керував компанією «Майстер-шоу», що організовувала гастролі артистів. Після початку вторгення 2014 року переїхав до Києва, став співвласником ТОВ «Квартал-концерт». Очолював комаду Зеленського на виборах 2019 року в Луганській області.

Нагадаємо, що після відкликання посла Петра Врублевського, посольство України в Казахстані працює без першої особи. У листопаді офіційний представник МЗС Айбек Смадіяров заявив із цього приводу: «Кандидатура нового посла перебуває на розгляді нашої влади. Конкретних термінів немає».

До Врубльовського послом України в РК був Іван Кулеба – досвідчений дипломат та батько нинішнього глави МЗС Дмитра Кулеби.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top