30 квітня Анджеліна Джолі прибула в Україну до Львова з гуманітарною місією.
«Для нас усіх цей візит був несподіванкою», — голова Львівської ОВ про приїзд Джолі
Вона відвідати львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська, вислухала історії евакуйованих людей, які розповіли, що через терористичні дії РФ втратили все.
Голлівудська зірка відвідала школу-інтернат, зустрілася з дітьми, що постраждали від ракетного удару по Краматорську, поспілкувалася та сфотографувалася з ними. Пообіцяла приїхати знову.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-30_20-09-01-1024x770.jpg?v=1651341686)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-30_20-09-04-1024x832.jpg?v=1651341719)
Зазначимо, Анджеліна Джолі понад 19 років є послом доброї волі у справах біженців до ООН.
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)