Новини

Глава Міноборони Італії про розміщення військ НАТО в Україні: це зітре шлях до дипломатії

На думку Крозетто, Україна має рацію щодо того, що постачання зброї Заходу відбуваються повільно

Італія виступає проти ідеї розміщення західних військ в Україні. Там вважають, що такий крок «зітре шлях до дипломатії». Про це повідомив міністр оборони Італії Гвідо Крозетто в інтерв’ю La Stampa.

«Франція і Польща можуть говорити від себе, а не від імені НАТО, яке від початку формально і добровільно залишалося поза війною в Україні. Ввести війська до Києва означає зробити крок до односторонньої ескалації, яка зітре шлях до дипломатії. Немає сенсу наводити такий аргумент зараз після двох років війни», — сказав міністр.

Глава Міноборони також заявив, що перетворення Росії на військову економіку робить її більш оснащеною та гнучкою, ніж НАТО у військовому виробництві.

На думку Крозетто, Україна має рацію щодо того, що постачання зброї Заходу відбуваються повільно.

«Захід виявив, що має набагато менші виробничі потужності, ніж Росія, і йому потрібен час, щоб змінити тенденцію. Що стосується боєприпасів, то за рік ми вийшли на рівень виробництва, який може допомогти Україні, але все одно нижчий за російський», — вважає він.

Італійський міністр заявив, що Захід повинен надати Україні всю можливу підтримку, але не виключати інший можливий спосіб вирішення конфлікту, «активізуючи дипломатичні канали з більшою силою та наполегливістю».

«Ми повинні надати Києву всю можливу підтримку, не відхиляючись, але ми повинні думати про те, щоб допомогти їм повернути свою свободу, свою територію та свою безпеку в інший спосіб: активізуючи дипломатичні канали з більшою силою та наполегливістю. Зараз президент Туреччини Ердоган переїжджає, зустрічає Зеленського. Я сподіваюся, що завдяки цій таблиці ми зможемо прогресувати».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top