Закон та правосуддя

Франція видала міжнародний ордер на арешт президента Сирії Башара Асада, — AFP

Його звинувачують у хімічних атаках у 2013 році

Франція видала міжнародний ордер на арешт президента Сирії Башара Асада, якого звинувачують у хімічних атаках у 2013 році, повідомляє Le Monde з посиланням на джерело в суді та позивачів у справі.

За даними співрозмовників агентства, Асада також підозрюють у співучасті у воєнних злочинах поблизу Дамаска в серпні 2013 року, які призвели до загибелі понад 1400 осіб.

Також були видані міжнародні ордери на арешт брата сирійського лідера Махера Асада, який фактично очолює елітний сирійський військовий підрозділ, а також двох генералів збройних сил.

Розслідування було розпочато за позовом, поданим Сирійським центром ЗМІ та свободи слова (SCM), Ініціативою відкритого суспільства з питань правосуддя (OSJI) та Сирійським архівом.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2013 року по Гуті, густонаселеному передмісті Дамаска, завдали удару ракетами з боєголовками, що містять зарин. Загалом на людей скинули близько 350 літрів отруйної речовини. За різними оцінками, внаслідок тієї атаки загинули від 300 до 1700 осіб, зокрема сотні дітей.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top