Новини

Франція передасть Україні сотні одиниць бронетехніки та ракети для ППО, — Міноборони

ВСУ

В Україну будуть доставлені старі бронетранспортери, які ще діють, а також ракети Aster

Франція готує для України новий пакет військової допомоги. Він буде включати сотні одиниць бронетехніки та зенітні ракети Aster. Про це повідомив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню, якого цитує Le Monde.

За словами міністра армій Себастьєна Лекорню, Франція поставить Україні «сотні» бронетехніки, старої, але «все ще справної» , і ракети Aster в рамках нової серії допомоги Києву для його війни проти Росії.

«Щоб утримувати таку велику лінію фронту, українській армії потрібні, наприклад, наші броньовані фронтові машини: це абсолютно необхідно для мобільності військ. Ця стара техніка, яка ще придатна до експлуатації, зможе принести безпосередню користь Україні в значних кількостях. Йдеться про сотні у 2024 році й на початку 2025 року», — сказав міністр.

Як повідомив Лекорню, Франція також хоче допомогти з посиленням протиповітряної оборони України, тому готує нову партію зенітних ракет Aster 30 для системи ППО SAMP/T. Ці ЗРК є аналогом системи Patriot.

Міністр додав, що Франція розробляє боєприпаси з дистанційним управлінням. Ймовірно, їх можуть доставити в Україну вже цього літа.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top