Захисники України встановили державний прапор на Зміїному острові.
І залишили послання на прапорі, який підняли над Зміїним: «Пам’ятай «російський військовий корабель» – острів Зміїний – це Україна». І підпис начальника Одеського ОВ Максима Марченка.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/07/IMG_20220707_105357_943.jpg)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/07/IMG_20220707_102236_981.jpg)
Нагадаємо, 4 червня начальник прес-центру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк заявила про встановлення прапора на Зміїному, проте, як пізніше вона пояснила, прапор було доставлено, але не встановлено.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/07/IMG_20220707_102243_461.jpg)
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)