Запоріжжя

Фахівці МАГАТЕ не виявили ознак мінування на ЗАЕС

Останніми днями ситуація навколо захопленої російськими військами Запорізької АЕС помітно загострилася

На тлі ядерних погроз з боку Росії та критичної ситуації на ЗАЕС, фахівці міжнародного агентства з атомної енергії ООН МАГАТЕ заявили про те, що не мають доказів замінування станції.

Як зазначається в матеріалі South China Morning Post, інспектори Міжнародного агентства з атомної енергії ООН повідомили, що вони не бачили доказів встановлення протипіхотних мін на території АЕС, які могли б загрожувати безпеці реактора. Спостерігачі МАГАТЕ на об’єкті продовжують стежити за ситуацією, сказав речник.

За даними журналістів, представник МАГАТЕ повідомив, що спостерігачі МАГАТЕ на об’єкті продовжують стежити за ситуацією.

Останніми днями ситуація навколо захопленої російськими військами Запорізької АЕС помітно загострилася. Москва та Київ звинувачують один одного у підготовці атаки на ядерний об’єкт чи провокації з його підривом.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top