Новини

Євробачення-2023 пройде у Великій Британії

Європейський мовний союз та ВВС підтвердили, що Євробачення 2023 пройде у Великій Британії замість України.

Європейський мовний союз та ВВС підтвердили, що Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2023 пройде у Великій Британії замість України. Україна візьме участь у організації.

Телеканалу ВВС візьме на себе обов’язки організатора пісенного конкурсу Євробачення 2023. Цього тижня стартує конкурс заявок серед британських міст на право проведення Євробачення.

Україна автоматично потрапить до Гранд-фіналу разом із «великою п’ятіркою» ((країни, які роблять найбільший фінансовий внесок у конкурс: Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та Сполучене Королівство) ”, — йдеться у повідомленні.

Відомо, що для конкурсу Євробачення 2023 року буде створено логотип, який відображатиме унікальні обставини проведення конкурсу.

У прес-релізі EBU, опублікованому раніше, було оголошено, що це рішення було ухвалено після вивчення можливості проведення конкурсу в Україні, і, на жаль, зроблено висновок, що з міркувань безпеки це неможливо.

В результаті цих обговорень EBU запросила ВВС, що посіла друге місце на конкурсі 2022 року, виступити організатором 67-го пісенного конкурсу Євробачення.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top