Новини

Експерти склали топ найкращих виробників акумуляторів

АКБ – незамінна частина транспортного засобу. Батарея відповідає за запуск двигуна внутрішнього згоряння, виробляє струм споживачам бортової мережі. Термін служби акумулятора становить 3-4 роки. Після закінчення цього періоду електрохімічний пристрій перестає нормально виконувати свої функції, тому його необхідно замінити.

Українські експерти пропонують рейтинг найбільш популярних агрегатів від брендів, яким довіряють автовласники.

АКУМУЛЯТОРИ BOSCH
Відомий німецький бренд, що випускає широкий спектр комплектуючих, зокрема АКБ. Прилади характеризуються підвищеним рівнем струму за холодного пуску, що гарантує легкий запуск автомобіля за складних погодних умов. Особливості пристроїв:

  • Інноваційна технологія при створенні електродних решіток.
  • Завдяки такому підходу вдалося знизити витрати води протягом терміну експлуатації.
  • У пластинах використовується срібло, завдяки чому досягається стійкість при заряді та розряді.
  • Стійкість до негативних факторів довкілля.
  • Низький рівень саморозряду.

В асортиментному ряду можна підібрати прилади преміум серії та моделі для бюджетних машин.

АКУМУЛЯТОРИ VARTA

Не менш популярний бренд із Німеччини, який пропонує автовласникам інноваційні моделі АКБ. Вироби відрізняються тривалим терміном служби, високою якістю. У каталозі виробника можна підібрати пристрої бюджетної серії, а також високотехнологічні різновиди, що застосовуються на авто із системою пересування в режимі start-stop.

Акцент виробник робить на потужності, що гарантує високу експлуатаційну надійність. Вироби створюються з урахуванням сплавів, легованих сріблом. Це дозволяє використовувати батарею в складних умовах. Головна «фішка» бренду – штамповані грати.

АКУМУЛЯТОРИ EXIDE

Великий американський виробник, що спеціалізується з виробництва АКБ. Особливість виробів торгової марки Exide — фірмові грати, виконані за технологією 3Dx Grid. Завдяки їй вдалося досягти підвищення пускових характеристик та збільшити термін служби агрегатів.

АКУМУЛЯТОРИ FIAMM

Це відомий бренд, який займається випуском та продажем автомобільних комплектуючих. Акумулятори даного виробника поєднують надійність, комфорт, технологічність, безпеку. У каталозі бренду — моделі, що обслуговуються і не обслуговуються, для авто різних марок. Продукцію сертифіковано за стандартом ISO 9001.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top