Новини

Експерт розповів про ситуацію з плацдармами ЗСУ за Дніпром

Коваленко

Російська армія не може нічого вдіяти з українським плацдармом на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Агресор намагається перекидати туди додаткові сили, побоюючись погіршення ситуації, розповів військовий оглядач Олександр Коваленко.

«Командування російських окупаційних військ так і не може знайти оптимальне рішення проблеми лівого берега, контроль Сил оборони України на якому розширюється. І в той час як загальна увага прикута до Кринок, у яких в режимі нон-стоп горить російська техніка, цікаві і дуже дивні справи мають місце бути трохи західніше», – пише він у своєму Телеграм-каналі.

Проблемними ділянками для росіян Коваленко називає також райони на захід від Олешок і Підлісне. За його словами, агресор перекинув на Дніпровський напрямок додаткові сили з Запорізької ділянки фронту, а також з Криму. Зараз це угруповання налічує: 

  • близько 70 тисяч особового складу;
  • близько 380 танків;
  • до 1 тисячі ББМ;
  • 500 одиниць ствольної артилерії;
  • до 100 РСЗВ.

Аналітик акцентує, що росіянам поки вдається нарощувати тут кількість особового складу, але помітного приросту у військовій техніці так і не відбулося.

«З цього можна зробити простий висновок, що занепокоєння в лавах командування групи військ «Дніпро» розростається по все більшій протяжності лівого берега. І воно не дивно, адже практично всі ті ділянки, про які ми говорили вище, мають вкрай обмежену логістику, перерізання якої є для росіян фатальним», – констатує Коваленко.

Військовий аналітик Іван Ступак стверджує, що українські захисники створили три плацдарми на лівому березі Дніпра в Херсонській області, і намагаються відкинути окупантів якнайдалі. Водночас російська армія ракетами і снарядами хаотично обстрілює Херсон – житлові будинки, садочки, дороги, лісосмуги.

Також Ступак відзначає злісне скиглення російських «воєнкорів», які скаржаться на те, що лобові атаки тут не дають ніякого результату. Окупанти там гинуть, сточуються об українську оборону, а ніякого результату у вигляді вибитих українських позицій немає.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top