Новини

Е-кабінет військовозобов’язаного: коли запрацює та чи будуть там повістки

Коли е-кабінет стане доступним для українців?

Електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу 2024 року. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Чорногоренко в ефірі телемарафону.

«Ми зможемо, скажімо так, перший етап — запровадження функціонала електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного. Тобто це буде можливість актуалізувати свої дані. Буде надано період, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував, надав останні достовірні дані. І далі вже ТЦК будуть використовувати ці дані у своїй щоденній роботі», — розповіла заступниця міністра.

При цьому, Чорногоренко не відповіла прямо на питання, чи будуть в е-кабінеті військовозобов’язаного повістки, але сказала: «Повістки — це питання, яке буде розглядатися в рамках так званого «мобілізаційного» закону.

За її словами, верифікацію в реєстрі Оберіг вже проведено.

«Ми верифікували дані й трансформували паперові дані в цифрові. Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була наявна в реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих відправлених повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов’язаних прибути в ТЦК», — зазначила Чорногоренко.

Коли е-кабінет стане доступним для українців?

За словами заступниці міністра оборони, електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу цього року.

«Як тільки закон набуде чинності по факту ми можемо приступити до цієї роботи. І в другий квартал можемо надати такий функціонал», — зазначила Чорногоренко.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top