Новини

Державний ПриватБанк відновив послугу продажу валюти онлайн через Приват24

Як придбати долари чи євро онлайн

Сервіс запрацював після рішення НБУ дозволити банкам продавати населенню безготівкову валюту в обсязі 50 тисяч гривень на місяць. Про це повідомили у  прес-службі банку.

З 29 серпня 2023 року клієнти ПриватБанку можуть купувати валюту онлайн через Приват24 для зарахування на валютні картки чи рахунки з урахуванням вимог регулятора та встановлених лімітів на проведення таких операцій у сумі до 50 тис грн на календарний місяць.

Щоб купити валюту у Приват24 треба зайти у меню “Перекази на картки” вибрати гривнєву картку,  з якої будуть списані кошти та картку в доларах США чи Євро, на яку буде зарахована валюта.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, продаж валюти онлайн здійснюється за поточним картковим курсом банку.

Якщо клієнт не має валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно в Приват24 за кілька хвилин.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top