Депутат Біляївської громади Сергій Білюк відвіз до Миколаєва чергову допомогу військовим.
Як розповів Сергій Білюк, на прохання наших воїнів, які захищають у степах Миколаївщини південь України, привезли все необхідне на їхнє прохання: маскувальні сітки, літні берці, паливо та продукти харчування.
«Хочу поділитися радісною новиною, що нарешті знайшли каски, які замовляли нам ще в березні, дякую друзям із Польщі, – розповів депутат, – Миколаїв продовжує впевнено тримати нашу оборону. Дякую Місту-Герою!»
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220518_111019_924-830x1024.jpg?v=1652861545)
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)