Закон та правосуддя

Данія продовжить дозволи на проживання українських біженців

До 17 березня 2025 року

Міністерство імміграції та інтеграції Данії вирішило продовжити дозволи на проживання українців, які перебувають у країні під тимчасовим захистом до 17 березня 2025 року, повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на портал Імміграційної служби Данії для іноземців.

Стверджується, що до березня 2024 року Міністерство імміграції та інтеграції Данії планує перевірити справи українців, які отримали дозволи на проживання. Якщо вони й надалі відповідатимуть умовам тимчасового захисту, то їх продовжать автоматично.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зазначає, що українцям не потрібно буде повторно надавати свої біометричні дані: фотокартку та відбитки пальців.

Варто зазначити, що в березні 2022 року данський уряд прийняв закон «Про посвідку на тимчасове проживання осіб, переміщених з України». Він дає змогу українським біженцям легалізувати своє перебування в Скандинавській країні й отримати низку соціальних прав.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top