Новини

Чому Байден не готовий до запрошення України в НАТО — політолог

байден США

Професор політології в Ратгерському університеті, спеціаліст із вивчення України, Росії та країн колишнього СРСР Олександр Мотиль в інтерв’ю пояснив, чому президент США Джо Байден не готовий запросити Україну в НАТО.

«Американці бояться. Я до певної міри їх розумію. Вони бояться того, що якщо запросять Україну в НАТО (маємо на увазі зараз), то це може радикально погіршити американські відносини з Росією, які і так є поганими, а могли би стати гіршими. Це могло би призвести до того, що Росія прийняла би рішення щодо якоїсь ескалації», — сказав Мотиль.

Американський політолог зазначив, що останнім часом російський диктатор Володимир Путін та заступник голови Радбезу РФ та експрезидент Росії Дмитро Медведєв та інші російські чиновники почали говорити про застосування ядерної зброї, а американські чиновники цього бояться, оскільки мають для цього підстави.

«Я думаю, ніхто особливо не сподівався на те, що Україна отримає членство швидко. Це може статися за рік, може за два, може за 10, хто знає. Головне те, що Україна просувається в напрямі НАТО і що НАТО просувається в напрямі України», — підсумував Мотиль, наголосивши, що членство України в НАТО стало «реальним питанням».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top