Новини

Буданов рекомендує не користуватися Кримським мостом, бо скоро очікують «сюрпризи»

Ворогів очікують нові сюрпризи

Керівник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов рекомендує цивільним цьогоріч у Криму не користуватися Керченським мостом. Про це голова розвідки сказав у відеозверненні, опублікованому у телеграм-каналі у День кримського спротиву російській окупації.

«Ми обіцяли, що в 2023 році українські спецпризначенці будуть у Криму, і ми цю обіцянку виконали. Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим «кримським» мостом», — попередив він.

Буданов наголосив, що для успішної оборони та контрнаступу Україна повинна контролювати акваторію Чорного моря та бути присутніми на півострові. За його словами, поставлені завдання виконані:

— Росія втратила чверть своїх кораблів і була змушена виводити свій флот на узбережжя Кавказу, 
— ворог змушений передислоковувати авіацію, бо аеродроми та військові об’єкти Криму постійно перебувають під вогневим впливом.

«Нашими успіхами ми надзвичайно завдячуємо мешканцям українського Криму, які не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відслідковувати усю оперативну обстановку на півострові і якнайшвидше передавати цю інформацію нам», — зазначив він. 

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top