Новини

Блінкен про контрнаступ: коли ЗСУ розгорнуться — це призведе до змін на фронті

Україна вже звільнила половину всіх захоплених територій

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час Аспенського безпекового форуму заявив, що ще занадто рано судити про успіхи контрнаступу ЗСУ. Однак коли українські військові розгорнуться — це призведе до змін на фронті. Про це повідомляє «Голос Америки» з Колорадо.

«Ми з самого початку говорили, що це буде важко. Ви, мабуть, чули, і багато людей говорило про те, що росіяни підготували серйозні і укріплені лінії захисту. Українці пробиваються через них», — заявив він.

За словами Блінкена, коли українська армія розгорне свої основні сили, то це призведе до змін на фронті.

«І коли вони розгорнуться і почнуть діяти, всі сили, які були навчені за останні місяці, обладнання, яке надали їм ми й приблизно 50 країн, я думаю, все це матиме суттєве значення і призведе до змін», — заявив Блінкен.

Україна вже звільнила половину всіх захоплених територій. Тому ЗСУ має все для успіху, бо вони бʼються за власну землю, державу, майбутнє та свободу. Союзники та Сполучені Штати передали українській армії все, що потрібно для успішного наступу.

Раніше координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі казав, що Україні зараз найбільше треба артилерія, засоби ППО та бронетехніка. Партнери відреагували на потреби з «безпрецедентною швидкістю».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top