Волонтерство

Благодійний фонд Сергія Шутова вкотре допоміг Тарутинській ОТГ

Цього разу громада отримала 200 кг крупів, 550 кг макаронних виробів та 70 продуктових наборів.

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов цього тижня привіз чергову гуманітарну допомогу в Тарутинську громаду Одеської області.

«За підтримки наших партнерів з фонду «Nova Ukraine» ми допомагаємо вимушеним переселенцям, пенсіонерам, інвалідам та малозабезпеченим жителям громад Одещини. Сьогодні ми привезли продукти в Тарутинську ОТГ та зустрілись з головою громади Саввою Черневим», — розповів Сергій.

Цього разу громада отримала 200 кг крупів, 550 кг макаронних виробів та 70 продуктових наборів.

До того ж, на зустрічі з головою громади було обговорено співпрацю в напрямку молодіжного руху та заплановані спільні заходи до Дня Незалежності України.

«Окрім гуманітарної підтримки громади, разом з начальником відділу культури та туризму громади Ніною Шишковою та головою ОТГ Саввою Черневим ми розробили декілька заходів для молоді громади на День Прапора та День Незалежності. Сьогодні вкрай важливо підтримувати один одного не тільки матеріально, а й духовно», — додав Сергій Шутов.

Тарутинський селищний голова у свою чергу наголосив на важливості такої підтримки для громади.

«Ваша допомога — це відчутна підтримка для сімей вимушених переселенців та мешканців нашої ОТГ. Допомагаючи в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди та обов’язково переможемо», — зазначив голова громади Савва Чернев.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top