Економіка

Байден має намір запросити у Конгресу $60 мільярдів на допомогу Україні

Формування пакету досі не узгоджене остаточно

Законодавці Конгресу отримали першу розширену інформацію про новий пакет фінансування, який адміністрація Байдена, як очікується, надасть Конгресу  цього тижня. Про це пише NBC News з посиланням на свої джерела.

Загальний запит на додаткове фінансування, який, як очікується, буде поданий на фінансовий рік, який закінчується у вересні наступного року, складе близько 100 млрд доларів, повідомили чотири джерела, які безпосередньо беруть участь у процесі.

Повідомляється, що до пакета зі 100 млрд доларів входить 60 млрд доларів для України, а решта 40 млрд — для Ізраїлю, Тайваню і зміцнення кордону США з Мексикою.

Щоправда, як розповіли журналістам джерела, деякі республіканці в Конгресі вважають, що Штатам необхідно поповнити свої запаси боєприпасів. Це можна зробити, скоротивши допомогу Україні.

Журналісти зазначили, що члени Республіканської партії дедалі більше розходяться в думках щодо того, чи слід продовжувати допомогу США Україні в її війні з Росією. Так, Штати вже надали Києву понад 75 мільярдів доларів військової, гуманітарної та фінансової допомоги.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top