Новини

Атака на енергетику у Кривому Розі була наймасовішою за рік, — «Укренерго»

Роботи ще тривають

Суботня атака російсього дрону на енергетичну інфраструктуру Кривого Рогу була одна із найбільш масованих за рік. Про це повідомляє «Укренерго».

Уточнюється, що відновлювальні роботи були непростими: оскільки після атак знижується надійність живлення пошкодженого енерговузла, ремонтним бригадам довелося протягом дня двічі повертати світло споживачам в регіоні.

Зараз роботи як в магістральних, так і в розподільчих мережах ще тривають, але енергоживлення вже відновлено.

«Енергетикам вдалося значно мінімізувати наслідки дронових атак, навіть в конкретному енерговузлі, завдяки підготовці до всіх можливих сценаріїв влітку. Фактично, це були перші відключення після повітряних атак з початку опалювального сезону, який ми пройшли на дві третини».

Нагадаємо, в ніч на суботу у Кривому Розі через удар безпілотника було знеструмлено дві котельні і 7500 абонентів. Енергетики міста вводили графіки аварійних відключень за алгоритмом, що був минулого року під час блекаутів. Пізніше ввечері через перевантаження мереж деякі райони Кривого Рогу, а також навколишні 5 громад залишилися без електропостачання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top