Новини

Абрамович передасть на допомогу Україні мільярди фунтів

Уряд перебуває на межі передачі 2,3 мільярда фунтів стерлінгів

Роман Абрамович передасть Україні 2,3 мільярда фунтів стерлінгів (2,8 млрд доларів), які були отримані за продаж футбольного клубу «Челсі», повідомляє The Telegraph.

Абрамович оголосив про продаж «Челсі» ще до влучення в санкційний лист. Для оформлення продажу клубу Абрамовичу довелося вимагати дозвіл у британського уряду. Абрамович від початку заявив, що гроші з продажу підуть на допомогу постраждалим в Україні. 2,5 мільярда фунтів стерлінгів, які мільярдер обіцяв перерахувати на користь жертв бойових дій Україні після продажу клубу «Челсі», на деякий час зависли.

«Уряд перебуває на межі передачі 2,3 мільярда фунтів стерлінгів, виручених від продажу Романом Абрамовичем «Челсі», до фонду для України, але ще не отримав остаточного схвалення ЄС», — повідомило британське видання.

Наразі, за повідомленнями британської преси, уряд укладає з Абрамовичем угоду, згідно з якою буде створено фонд допомоги Україні, куди буде передано 2,3 мільярди фунтів стерлінгів. Очолить фонд колишній голова британського офісу Дитячого фонду ООН UNICEF Майк Пенроуз. У найближчі кілька тижнів має з’явитися детальніша інформація про те, як фонд керуватиметься і які проекти реалізовуватиме.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top