Нафтогаз

Верховна Рада створила спеціальну комісію з розслідування роботи «Нафтогазу»

Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію (ТСК) з попереднього розгляду питань порушення законодавства, що призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та в період збройної агресії Російської Федерації проти України.

Її очолив народний депутат фракції «Батьківщина» Олексій Кучеренко.

За словами депутата, сьогодні потрібно негайно проаналізувати результат так званих «реформ», конкретні дії тих чи інших чиновників, керівників, інститутів, з’ясувати, чому саме вони призвели до енергетичної кризи та запропонувати Верховній Раді та Уряду свій план дій.

Окрім створення ТСК, Верховна Рада проголосувала Закони про «мораторію на підвищення тарифів на гас та тепло».

«Утримані тарифи та ціни на газ на колишньому рівні, знято загрозу конфіскації комунального майна у міст та громад, законодавчо забезпечено необхідність проведення держаудиту Нафтогазу та дочірніх структур та оприлюднення газового балансу. – розповів Олексій Кучеренко, – Крім того, після майже двох місяців завзятої боротьби нам вдалося не допустити узаконення корупційної схеми виведення «Нафтогазом» з бюджету колосальної суми – 264 мільярди гривень».

Ймовірно, після роботи комісії буде ухвалено кадрові рішення щодо керівництва Нафтогазу.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top