Нафтогаз

Україна та США збудують малий модульний реактор

Україна та США домовилися про створення нового пілотного проекту з будівництва малого модульного реактора (ММР).

Про це повідомила 13 листопада посол України в США Оксана Маркарова на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні в рамках 27-ї кліматичної конференції ООН спеціальний посланник президента США з клімату Джон Керрі та міністр енергетики України Герман Галущенко оголосили про початок пілотного проекту з будівництва в Україні малого модульного реактора», — написала Маркарова.

У рамках нового проекту на території України буде збудовано малий модульний реактор.

Керрі також оголосив про початок ініціативи «Проект Фенікс», яка прискорить перехід вугільних електростанцій у Центральній та Східній Європі на ядерне паливо.

Слід зазначити, що малі модульні реактори відрізняються меншими розмірами та потужністю, ніж звичайні, які встановлюються на АЕС. Їхня перевага полягає в тому, що вони можуть бути побудовані у важкодоступних місцях.

Партнерами програми стали міжнародний консорціум Аргонської національної лабораторії, «Енергоатом», РНБО та Державний науково-технічний центр ядерної та радіаційної безпеки, а також низка приватних компаній. Серед них Clark Seed, Doosan Enerbility, FuelCell Energy, IHI Corporation, JGC Corporation, Samsung C&T та Starfire Energy.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top