Нафтогаз

Україна не продовжуватиме контракт із «Газпромом» — Галущенко

Галущенко також наголосив, що газотранспортна система України пройшла стрес-тест і готова до життя без транзиту російського газу

Міністр енергетики України Герман Галущенко підтвердив, що Україна не збирається продовжувати контракт на транзит газу із російським Газпромом. Про це він повідомив в ефірі телемарафону.

«Я можу підтвердити, що ми не плануємо укладати жодних додаткових угод або пролонгувати дію цієї угоди», — сказав міністр.

Галущенко також наголосив, що газотранспортна система України пройшла стрес-тест і готова до життя без транзиту російського газу.

При цьому, міністр не згадував, чи буде можливе продовження транспортування газу з Росії в обхід контрактів із «Газпромом», згадавши про те, що країни ЄС мають успішний досвід швидкої відмови від російського газу:

«Є ініціатива ЄС RepowerEU, яка передбачає, що до 2027 року європейські країни повністю позбудуться російського газу, не тільки трубопровідного, але і всього газу, включаючи СПГ», — сказав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top