Нафтогаз

Молдова перестала бути залежною від російського газу, — Андрій Спину

Уряд Молдови продовжить збільшувати запаси газу на найближчі місяці

Молдовагаз почав закуповувати газ у підприємства SA Energocom для споживання на правому березі Дністра, так країна стала незалежною від російського Газпрому

Як повідомив міністр інфраструктури та регіонального розвитку країни Андрій Спіну

«Вперше в історії нашої країни правий берег не споживатиме газ, що постачається Газпромом. З минулого року ми обіцяли створити резерви та знайти альтернативи, щоб перестати бути залежними від одного джерела. Ми досягли цього», — написав він.

«Молдовагаз» у грудні закупить у держпідприємства «Енергоком» близько 100 млн кубометрів газу за середньою ціною $1108 за 1000 кубометрів.

«Важливо, що після цього рішення тариф не зміниться. Громадяни й надалі отримуватимуть підтримку, і ми добре переживемо цю зиму», — наголосив Андрій Спину.

Також уряд Молдови продовжить збільшувати запаси газу на найближчі місяці, і, за словами міністра, тариф для споживачів залишиться незмінним.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top