Наука та технології

Стартап Humane представив заміну смартфонам

Humane

Стартап Humane, організований колишніми співробітниками Apple, який обіцяв революційний гаджет, що «змінить спосіб взаємодії людей зі смартфонами», провів першу демонстрацію свого продукту.

Девайс виявився доволі незвичайним – він кріпиться до одягу та проєктує віртуальний дисплей на долоні або іншій поверхні. При цьому мініатюрний пристрій працює незалежно від смартфона: скоріш за все, він підключається до хмарного сервісу безпосередньо.

Humane

З функцій передбачені дзвінки, перекладач, голосовий асистент і розпізнавання навколишніх об’єктів. Наприклад, пристрій може просканувати товар в магазині і відповісти на питання про нього – це можливо завдяки широкому застосуванню алгоритмів штучного інтелекту.

Скільки цей революційний девайс буде коштувати і коли надійде в продаж, поки не говорять. Відомо, що за п’ять років стартап Humane залучив вже $240 млн, а серед інвесторів – Microsoft і творці «розумного» чат-бота ChatGPT OpenAI.

Між тим сама Apple розробляє якийсь гаджет, який замінить людям смартфони і ноутбуки. Найімовірніше, мова йде про окуляри доповненої реальності (AR), які можна буде носити, не знімаючи, весь день.

Однак до такого гаджета компанії все ще далеко – спочатку вони повинні закінчити створення гарнітури змішаної реальності Reality Pro. Її вихід очікується вже в цьому році, а головною особливістю стане можливість швидкого перемикання між режимами віртуальної (XR), і доповненої реальності (AR).

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top