Наука та технології

США випробували БПЛА під управлінням штучного інтелекту

Повітряні сили США провели успішне випробування ударного безпілотника XQ-58A Valkyrie під управлінням штучного інтелекту. Про це повідомляє Defense News.

Випробувально-тренувальна лабораторія у Флориді провела тестування безпілотника Valkyrie під управлінням ШІ. Політ відбувся після двох років робіт і партнерства з командою Skyborg Vanguard, яка складається з персоналу лабораторії та Центру управління життєвим циклом Повітряних сил.

«Цей виліт офіційно уможливив розробку агентів [штучного інтелекту й машинного навчання], які виконуватимуть сучасні завдання класу «повітря-повітря» та «повітря-поверхня», що можуть бути негайно передані для програми CCA», — сказав полковник Такер Гамільтон, начальник відділу випробувань і операцій зі штучного інтелекту в Повітряних силах США.

Програма зі створення БПЛА під керування штучного інтелекту має на меті зробити можливою роботу дронів у кооперації з пілотованими літаками. Для першого польоту в симуляторах провели мільйони годин, щоб відпрацювати реальний політ під час наземних випробувань.

У США вважають, що в майбутніх бойових діях критичну роль відіграватиме саме штучний інтелект, бо він зможе надати велику швидкість дій і розумітиме оперативну картину. Командир лабораторії бригадний генерал Скотт Кейн каже, що автономні операції ШІ, а також сумісні з людьми операції розвиваються в Штатах на безпрецендентному рівні завдяки зусиллям уряду, науковців і промисловості.

Нагадаємо, 19 червня ЗМІ писали, що дрон Valkyrie зможе працювати під керуванням ШІ навіть під час дії російської РЕБ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top