Наука та технології

Meizu анонсувала новий флагманський смартфон

Meizu

Китайська компанія Meizu почала тизерити нову серію смартфонів Meizu 21. Повноцінна презентація відбудеться вже 15 листопада, а поки опублікували перший постер, який присвячений рекордно вузькій рамці екрана.

На постері показано передню частина майбутнього флагмана Meizu 21 та йдеться про вузьку нижню рамку екрана. Її товщина заявлена в 1,74 мм. Це повинна бути найтонша нижня рамка серед всіх телефонів.

Очікується, що Meizu 21 та 21 Pro будуть працювати на базі Snapdragon 8 Gen 3, яка поки використовується тільки в серії Xiaomi 14. Також відомо про 50-Мп сенсори. Особливих змін по частині дизайну не очікується.

Meizu

В кінці березня після довгого затишшя Meizu повернулася на ринок смартфонів з трьома новими флагманами. Фактично, це суміш iPhone 14 Pro та Galaxy S23, але коштує дешевше. А працюють вони на фірмовій оболонці Flyme 10, яка вважається однією з найбільш плавних серед Android.

Презентація нової серії Meizu 21 відбудеться цієї середи, 15 листопада. Також до кінця цього місяця очікується дебют Redmi K70 і OnePlus 11.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top