Наука та технології

Boston Dynamics представила нового робота

Boston Dynamics

Одна з передових компаній по робототехніці Boston Dynamics представила свою чергову розробку – абсолютно нову версію людиноподібного робота Atlas.

«‎Ми представляємо наступне покоління роботів-гуманоїдів – повністю електричного робота Atlas, призначеного для реального застосування. Новий Atlas, заснований на десятиліттях досліджень підтверджує нашу здатність створювати найбільш вправних і корисних мобільних роботів, які вирішують найскладніші завдання в сучасній індустрії»‎, – йдеться у заяві.

Сам презентаційний ролик досить короткий і не розкриває усіх можливостей робота. Очевидно лиш те, що він здатен самостійно підійматись з лежачого положення та рухатись, як людина.

Boston Dynamics є інженерною компанією, яка спеціалізується на робототехніці. Вона відома багатьма розробками, зокрема, чотирилапим роботом BigDog. 

Серед інших – шестиногий робот RiSE, здатний підніматися вертикальними поверхнями. 

У грудні 2020 року японська SoftBank, яка на той момент володіла Boston Dynamics, домовилась про продаж компанії корейському автоконцерну Hyundai. Зараз у Boston Dynamics працює близько 500 співробітників.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top