Море та порти

Кабмін розширив акваторію Усть-Дунайського порта: зроблять якірні стоянки для перевалки зерна

Зміни діятимуть на весь час військового стану в Україні.

Уряд України розширив акваторію Усть-Дунайського порта на Одещині: там будуть якірні стоянки для перевалки зерна. Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Внесено зміни в додаток «Межі акваторії морського порту Усть-Дунайськ» до постанови КМУ від 07.10.2009 N 1274 «Про межі акваторії морського порту Усть-Дунайськ» з метою збільшення обсягів вантажопереробки морських портів Дунайського регіону в період воєнного стану. Доповнено новими географічними координатами місця розташування якірних стоянок біля гирла Бистре для організації рейдового перевантаження зернових вантажів з морських портів Усть-Дунайськ та Ізмаїл на судна типу «панамакс», — написав він.

Зміни діятимуть на весь час військового стану в Україні, а також протягом трьох місяців з дня його припинення чи скасування.

Нагадаєио, що в січні 2023 року в Україні вперше було проведено аукціон із продажу порту – єдиного майнового комплексу ДП «Морський торговельний порт «Усть-Дунайськ». Але через недбалу підготовку до приватизації і численними помилками у документації акт приймання-передачі об’єкта не підписано й досі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top