Інтерв'ю

Україна ліквідуватиме російських окупантів на їхній території своєю зброєю, — Залужний

Перемога — це більше, ніж повернення всіх окупованих територій

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю The Washington Post сказав, що Україна ліквідуватиме російських окупантів на їхній території своєю зброєю.

«На війні ворога можна і потрібно вбивати на його території. Партнери бояться передавати зброю – ми використовуємо свою»

За словами головнокомандувача ЗСУ, перемога — це більше, ніж повернення всіх окупованих територій. Залужний хоче зробити настільки сильну армію, щоб ніхто більше не нападав на Україну.

Крім того, він також обурився тим, що західні союзники проти того, щоб Україна завдавала ударів по території РФ західною зброєю. Залужний сказав, що в такому разі ЗСУ битимуть по окупантах на їхній території зброєю українського виробництва.

«Це наша проблема, і нам вирішувати, як убити цього ворога. На війні ворога можна і потрібно вбивати на його території. Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, ми будемо вбивати своєю. Але рівно стільки, скільки необхідно», — сказав Залужний.

За його словами, зараз українці довіряють йому свою безпеку, а західні партнери – мільярдну допомогу.

«Щоб врятувати своїх людей, чому я повинен питати у когось дозволу, що робити на ворожій території? Чомусь я повинен думати, що мені нічого не дозволено там робити. Чому? Тому що Путін застосує ядерну зброю? Діти, що вмирають, не хвилюють?».

Що таке «перемога» для Залужного

Головнокомандувач ЗСУ розраховує, що і після війни він буде зайнятий. Його концепція перемоги — це більше, ніж просто відновлення повної територіальної цілісності.

«Перемога буде тоді, коли в нас буде армія — можливо, навіть чимала, — яка гарантуватиме безпеку дітей, що зараз їздять у візочках, щоб вони росли, знаючи, що такого більше не повториться», — Залужний.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top